שיטה יעילה לניקוי אלרגיות ורגישויות שפיתח הפסיכולוג ד"ר אורי קניג המתגורר ומטפל כיום בלוס אנג'לס. השיטה מבוססת על טכניקה לאבחון וניקוי אלרגיות ורגישויות שפיתחה ד"ר נאמבודריפד (NAET) ועל טכניקת האבחון הקינסולוגית של מבחן השרירים פרי פיתוחו של הכירופרקט האמריקני ד"ר ג'ורג'  גודהארט.

    יתרונות שיטת IPEC

1.       אבחון מקיף ויסודי של כל החומרים להם  המטופל פיתח אלרגיה ו/או רגישות באמצעות  מבחן השרירים הקינסולוגי, הביו פידבק הטבעי של הגוף. חוסך למטופל ביצוע של טסטים לאלרגיה .

2.         טיפול  וניטרול האלגרנים באמצעות "סל כלים" עשיר הלקוח ממגוון רחב של מיטב השיטות והטכניקות מתחום הרפואה הטבעית והפסיכולוגיה הביו-אנרגטית.

3.         טכניקות המגע הינן עדינות ובלתי פולשניות, אינן דורשות מחטים. מתאימות לאנשים הפוחדים ממחטים.

4.         השיטה מלמדת את מערכת החיסון לזהות כל אלרגן כחומר ידידותי לגוף, ולכן באם מדובר באלרגנים מהמזון,כגון: גלוטן, לאקטוז, בוטנים או כל אלרגן אחר,  הטיפול בשיטה מאפשר למטופל להחשף למזון האלרגני מבלי שיפתח כל תסמין הקשור לאלרגיה.

5.         הטיפול הרגשי  באייפק מאפשר ניקוי יסודי של טראומות, פוביות, שחרור של רגשות שליליים, כגון: כעסים, פחדים,טראומות, אמונות מגבילות ועוד... בטיפול הרגשי אני משלב שיטות נוספות, כגון:  EMID ,EFT ,NLP.

6.         שיטת IPEC מתאימה לטיפול במגוון רחב של ליקויים ובעיות: אסטמה, קדחת שחת, סינוזיטיס, דלקות גרון חוזרות ,מחלות עור שונות,כגון:אטופיק דרמטיטיס, סבוריאה, מחלות אוטו אימוניות,כגון: פיברומילאגיה, דלקות פרקים, פסוריאזיס, קרוהן, קוליטיס ועוד...


My Image

IPEC (integrated Phisical Emotional Clearing)